הסיפור שלי

הסיפור שלי

אם שאלתם את עצמכם :"האם נבחרתם למשימה או לייעוד שלכם או שאתם מרצונכם החופשי בחרתם את הגורל שלכם ומה שהוא מזמן" התשובה גם וגם. הגורל מציב אתגרים על הדרך, האדם בוחר את הדרך להלך בה ואם להיענות לאתגר.

סיפור חיי הוא ארוך ומפותל וידע ימים של סבל וימים של שמחה, אבל בעיקרו הוא סיפור של הישרדות ולמידת שיעורי החיים. אז לא אקח אתכם לילדות בקבוץ על כל ההיבטים שבה, שטבעו בי חותם כעופרת יצוקה ולא לימים שטיפלתי באמי שנעשתה נכה מתאונת דרכים, ולא לימים שלמדתי בבאר שבע והייתי לבד , עם הורים גרושים ,אבא נשוי בשנית ונאבקתי כדי שיהיה לי את האוכל והכסף ללימודים. אני רוצה דווקא להיות אתכם בסוף שנת 1997 תחילת 1998 זה הזמן שעולמות הרוח פתחו לי דלת גדולה ,סגרו אותה ואז אמרו לי עכשיו נראה מה את עושה עם זה?

17.10.1997 – יום סגרירי לח ומהביל. יצאתי עם בני אז בן 16 לסנפלינג לילה בנחל קומראן. למה? כי שנינו הרפתקנים . למרות אזהרות ברדיו על שיטפונות החברה שעמה יצאנו הודיעה לנו כי באזור זה אין תחזית לגשמים. הסיפור הוא ארוך ולא אלאה אתכם בו . מה שחוויתי באותו לילה הוא נשיקת המוות הקרוב קרוב ואת איתני הטבע בשיא תפארתם. נתקענו 9 חברה על סלע באמצע הנקיק הסוער ביותר ,היה לנו יותר מזל משכל , לרגלינו תהום 60 מ' ומעלינו כל ההר שזרם ישר עלינו ואנחנו נאחזים בנקיקים שבסלע בשארית כוחותינו ואז כאשר המים הגיעו לכתפיים ונראה כי אוטוטו אנחנו נשטפים , פסקו המים בבת אחת וירדו. יחידת 699 עזרה לנו לצאת משם למערה גבוהה יותר וסיפקה לנו שמיכות ואוכל. רק בבוקר חולצנו. הכל נראה יפה וטוב אלא שלא כך הוא, אחת מאתנו לא שרדה ונשטפה לתהום.  מהחוויה הזו יצאתי עם תובנות אחרות על החיים. באותו מעמד היינו עדים ליופי נשגב מאין כמותו של מופע אור קולי של רעמים וברקים ועוצמת השיטפון. וכן הירח יצא מהעננים והאיר באורח מוזר רק את הסלע בו ישבנו.

מאז התחילו להופיע לי חזיונות שונים , מילים ירדו לי מהשמיים עם מסרים והתחלתי לכתוב שירים,

תמונות עם מסרים מדויקים על העולם. ותובנות אחרות על היקום . והתחלתי ללמוד מכל הבא ליד על עולמות הרוח – נומרולוגיה ואסטרולוגיה, שפת הגוף וכירולוגיה, תקשור ,קבלה , ציור מהרגש ועוד

במקביל התחלתי ללמוד גם טיפול בגוף האדם – סוגי עיסוי שונים ושמנים אתריים

עם כל הכלים האלה ויכולת הלימוד האוטודידקטית שלי כתבתי גם את שני ספרי והרחבתי השכלה בנושאים שונים.

בשלב מסויים שוב לא הופיעו לי התמונות מעולמות הרוח ,גם הישויות שפקדו אותי בלילה (על זה לא כתבתי) נעלמו ורק היום אני מבינה למה, אחרי 7 שנים של לימוד אנטרופוסופיה (חקר עולם הנסתר לפי ראייתו העל חושית של רודולף שטיינר) הבנתי שעל מנת להיות במקום הנכון בעולם הרוח עלי ללמוד אותו כמו במחקר ולא לקבל בתקשור ישיר, כל מה שבא אלי היום אני מתבוננת בו ושואלת עליו ולא מקבלת שום דבר כמובן מאליו וממקום זה אני עוזרת לאנשים להגשים את מציאות חייהם ואת הייעוד שלהם.

 

 

פנו אלי

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

חדשות ועדכונים
Announcement