הרצאות

הכוח המסתתר מאחורי החיותחתול

החיות מביאות לאדם מסר כדי שהוא יוכל לרפא עצמו ולפתח עצמו מבחינה רוחנית. בעזרת לימוד הקלפים נוכל לאבחן מחלות, אופי האדם, מסר לשינוי, מסר לעתיד, מסר לכל מטרה. יחסי זוגיות, מקצוע לחיים . אפשר לפתוח בקלפים אלו כמענה על כל שאלה. הרצאה של שעתיים . סיום הערב – פתיחה אישית לכל אחד ופריסת טוטם לדוגמא.

 

 

 

 

 

 

קלפי טארוטקלף

הרצאה בהתוודעות בסיסית עם קלפי הטארוט. בזיקה לאותיות הא ב, נומרולוגיה סמלים מיתולוגיים, האלמנטים בטבע(אדמה, אש,מים ורוח) הרצאה בליווי פתיחות להדגמה בלבד. שעתיים הרצאה.

 

 

 

 

 

 

סוד אותיות הא ב העבריותסוד האותיות

מה הקשר בין כתב ההירוגליפים לכתב היתדות לעברית, ולועזית האם מקור כל השפות אחד הוא, מהיכן הגיעה השפה ? 22 אותיות הא ב מה סודן? מה הקשר שלהן לממלכת הכוכבים? ההרצאה תתן חתך על אותיות הא ב , נגיעות בסוד האות, משחק מילים בעברית,גימטריה-נומרולוגיה של האות . בסיום הדגמות – סוד השם ותאריך לידתו. ההרצאה – כ-שעתיים.

 

 

 

 

 

 

כוח הריפוי של הנחשנחש

בהרצאה אדבר על תפקידו של הרוע בעולם. היכן אנו פוגשים את הנחש לראשונה? מהו מטה הרמס ? מיהם הארימן ולוציפר? הנחש כסמל מיני וכסמל לשינוי מהי עין הרע, ואיך להישמר ממנה..? מיהם שומרי הסף? ההרצאה תלווה בסיפורים מסמרי שער ממגדלת נחשים.

 

 

 

 

 

 

דבר אלינו בצבעיםציור

צבע הוא החומר הנשלח אלינו מעולם הכוכבים ,מעולם המוצא שלנו ומדבר אלינו בשפתו, אלא שאנו שעבדנו אותו לתוך הידע הנלמד שלנו ואיבדנו את הבלתי אמצעיות עם הצבע. צבע = טבע. שלושת צבעי היסוד – צהוב, כחול, אדום. אם נתבונן בשמים נבחין כי הצהוב מסמל את השמש, את הכחול- השמים ואת האדום-השקיעה. אם כן מהם צבעי היסוד , מהם צבעים משלימים. נבחן זאת בהתנסות חוויתית , ובידע מתוך האנטרופוסופיה- מחקר עולמות הרוח. מה בין העם היהודי ושלושת צבעי היסוד אור וחושך והקשת בענן- מהי הקשת בענן.

האור הוא הנגלה – הצבעים הם היכולת שלנו להבין את המשחק בין הנסתר לנגלה. בחלום עולם הצבעים שלנו משנה ,יש לנו יכולת לראות צבעים בלתי מוכרים, משהו דומה לזה קורה בלקיחת סמים. מה באמת קורה? הנסתר מראה את עצמו בצבעיו האמיתיים כאשר התודעה שלנו אינה במצב עיירות. מתוך ההבנה הזו קמה התורה של ריפוי בעזרת הצבע או בעזרת הציור האינטואיטיבי. בעזרת הצבע האדם יכול להוציא מתוכו קשיים, זיכרונות ומקומות לא נעימים בעברו או במצבו העכשווי ולרפא אותם. אז חייכו אלינו בצבעים וורודים. שמחו עם הצהוב, תיצרו עם הירוק, פעלו עם האדום ולכו לישון עם הכחול. סיום הערב בהתנסות חוויתית של ציור מתוך הרגש, או מתוך גלגל הצבעים האינדיאני.

מגוון הרצאות בנושאים שונים מתוך האנטרופוסופיה

1. ספור הבריאה -הסיפור המקראי בראיה רוחית
2. מיהו אברהם? מה מייחד אותו ולמה הוא אבי העם העברי
3. מהו העם העברי – מה קיבל בשונה מיתר העמים
4. מיהו נוח ומיהם שלושת בניו איזה זרמים הם הובילו באנושות
5. מיהו משה ולמה דוקא הוא נבחר להביא את התורה לעם העברי.
6. מיהו האדם? מהם גופיו? מהם חושיו? טיפוסי האדם השונים? איפיוני פרופיל,תורשה והקרמה שלו.

 

 

 

ערב חווייתי של התנסות במסעחווית התנסות במסע

במסעו האישי של כל אחד יעלו תמונות מתוך חוויית הצבע . בשילוב עם קלפי הטארוט, נבחון כיצד בא לביטוי המסע האישי דרך הציור , כאשר המסר מקלפי הטארוט משתקף בו. תאמינו לי יוצאים דברים מופלאים. הערב יכלול : חוויה באומנות – אין צורך לדעת לצייר ,להפך כל ידע קדום וכל תובנה שמוכנסת לעבודה יכולה רק להפריע למסר הנקי לעבור. חוויה בתקשור דרך הצבע ופיתוח מיומנות ההתבוננות בטבע ובסובב אותנו, פיתוח הדמיון היוצר. תובנות מינימליות על המסר של הצבעים.

פנו אלי

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

חדשות ועדכונים
Announcement