סדנאות

האוצרררמסע האותיות דרך חווית הצבע- סדנא ל- 24 מפגשים

בעקבות פרסום ספרי :סוד האותיות אני לוקחת אתכם למסע מופלא, המתחיל עם קלף השוטה בטארוט –האות א הוא הנוסע , הוא זה שהולך בבטחון גמור שהדרך תוביל אותו למקום היעד. בצעד בטוח דרך האותיות, תוך כדי התבוננות בארקנה הגדולה של קלפי הטארוט. נגיעה בנומרולוגיה ובאסטרולוגיה כחלק בלתי נפרד מסוד האותיות והקלפים. אני הולכת אתכם לחוויה האישית דרך ציור אינטואיטיבי מודרך כאשר הדגש משתנה בכל פעם בהתאם לאות לדוגמא: קלף הכוהנת , האות ג –הגמול הנסתר .יסודות הטוב והרע בעולם. נצייר כמעט בחשכה מוחלטת ,לא נדע את הגמול עד לפתיחת האור , ואז נתבונן. תאמינו לי יש הפתעות.  החומרים: פסטל, אקריליק, גיר צבעוני, חול צבעוני, בדים, בריסטולים, נירות צבעוניים וכל העולה בדמיוני באותו רגע.

החיות מביאות לאדם מסר כדי שהוא יוכל לרפא עצמו ולפתח עצמו מבחינה רוחנית. בעזרת  לימוד הקלפים  נוכל לאבחן מחלות, אופי האדם, מסר לשינוי, מסר לעתיד, מסר לכל מטרה.

 

 

הכוח המסתתר מאחורי קלפי החיותאינדיאניייייי

עזרו לי להביא אליכם מסר זה.

דוגמא ליחסים שמשתקפת ע"י החיות:

1. עיט – פרידה, השלמה עם אובדן, ללכת לייעוץ,להתרחק לזמן מה על מנת לבחון את המערכת. סוליסט לא חברותי.
2. נץ- מערכת יחסית קונקרטית, אם זה מתאים זה בסדר. אהבה עם השכל. לא חברותי מתנשא.
3. אלק – כיבוד והערכה אחד את השני, משיכה מינית חזקה.היפיוף של החברה או המוערץ, חברותי בדרך כלל לפעמים יעדיף את הלבד או חברת בני מינו.
4. צבי – אהבה גדולה, נחמדות וסימפטיה. חברותי מאוד, מעט תלותי.
5. דוב – צורך בפינוק, חום, רוך. אהבת אם או אב. אין צורך בשינויים כרגע אלא בבוא הזמן המתאים, אבל יש צורך בבדיקת המערכת הזוגית ובתיקונים. יש להיזהר מחיבוק דוב. יעדיף להיות בחיק המשפחה ולא לצאת לבלות.
6. נחש – שינוי קיצוני במערכת, רענון והתחלה מחדש, אפשרות פרידה או ההיפך איחוד מושלם לאחר קשיים והבנה יותר טובה את הזוגיות.  המין טוב. לא חברותי ,מנצל את החברה לתועלתו.
7. בואש- כיבוד הדדי ,מערכת זוגית לא צמודה מדי- שנינו ביחד וכל אחד לחוד. מין טוב. מעורה בחברה אך מרוחק מעט.

מעבירה : רוני בנימין/מוציאה את הספר:הסודות מאחורי הקלפים האינדיאנים.

10 מפגשים בני 3 שעות כל מפגש. אפשרות ליומיים סדנה מרוכזת של 4 שעות כל יום=8 שעות ליודעי טארוט ויש להם מושג קלוש על הקלפים. בסדנה זו אני אראה כיצד קלפי החיות מאירים זוית ראיה חדשה על הטארוט.

הטארוט- קלפי האמת והמודעות

בסדנה של 20 מפגשים של 3 שעות למפגש.  דרך מסלול המודעות והכרת הקלפים נכיר את הכוכבים,  המזלות,  אותיות הא ב ומעט נומרולוגיה. הדגש בסדנה זו על הקלפים- סדנה להכרות ראשונית הסדנא יכולה להיות בשני מישורים:

1. הכרות ראשונית עם הקלפים כבסיס ראשוני לקריאה. סדנת המשך
2. הכרות מעמיקה יותר עם הקלפים כדרך למודעות עצמית

מהי שפה

הכרת אותיות הא' ב'
סדנא בת 25 מפגשים ללימוד המסר הרוחני מאחורי האותיות והבנה עמוקה יותר של השפה בסדנא נעבור על האותיות דרך קלפי הטארוט, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, נראה איך עץ החיים של הקבלה משתלב בתמונה נסיים במפה אסטרולוגית אישית.

פנו אלי

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

חדשות ועדכונים
Announcement